Šablona pro evidenci docházky zaměstnanců

doplnek.png Výkaz evidence docházky je poloautomatický formulář, u něhož je nastaveno zobrazení pracovních dní, volných dní a svátků podle zvoleného roku a měsíce.  

Do tabulky pracovních dní se zadávají hodnoty, jež jsou obsaženy v přiřazeném seznamu každé buňky editačního pole tabulky dní včetně bublinové nápovědy. Po zadání hodnoty se automaticky změní formátování (styl) buňky a provede se aktualizace hodnot v tabulce součtů. Formulář je chráněn proti zadání nesprávných hodnot.

Autor: (C) Radim Janků, 2008
Licence: GNU GPL
Verze: 1.0.2

Stáhnout: Šablona pro evidenci docházky zaměstnanců

(Jako ve škole) Průměr: 1.64 | Hodnotilo: 11
 

Komentáře

user avatar Micke
Odpovědět
Šablona pro evidenci docházky zaměstnanců
24. 11. 2008, 11:48:39
Nevím jak vám, ale nedaří se mi tato šablo zprovoznit na Linuxu - konkrétně Suse11.0
user avatar rjanku
Odpovědět
Re:Šablona pro evidenci docházky zaměstnanců
28. 06. 2009, 19:43:16
Šablona byla zhotovena v linuxovém OS (Fedora), ale odzkoušena i na woknech. Naše asistentka starosty ji používá rovněž ve Fedoře. Co Vám konkrétně nefunguje?

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz