Jak ušetřit? To je téma listopadového openMagazinu

openmagazin_perex.png Myslíte si, že jen placený software je ten pravý a nedá se ničím nahradit? Ale nemáte dostatek prostředků ve firmě, škole, domácnosti nebo organizaci na to, abyste platili a platili? Toto číslo openMagazinu vám ukáže cestu, jak ušetřit nemalé finanční prostředky a přitom mít plně vybavený počítač pro svou činnost.  

Tématem čísla je, jak ušetřit peníze za software na počítači. Nemusíte mít nutně placený operační systém, ale stačí vám některá z linuxových distribucí, která je zdarma? Přečtěte si o výhodách a nevýhodách obou systémů a také důvodech, proč používat Linux. Chcete ušetřit za telefonování? Inspirujte se v článku o VoIP a programu Ekiga. I gymnázium může úspěšně používat Linux a tak šetřit svůj napjatý rozpočet.

A abychom byli spravedliví k jiným kvalitním článkům, doporučujeme např. ten o přizpůsobení OpenOffice.org/LibreOffice vašim reálným potřebám nebo o hře Minecraft, ve které si budete budovat svůj svět.

Starší čísla openMagazinu:

AbcLinuxu.cz

LinuxEXPRES.cz

Mozilla.cz

OpenMobility.cz

OpenOffice.cz

Root.cz

Scribus.cz

Stáhnout ve formátu PDF

openMagazin 11/2011

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Komentáře

user avatar Petr Valach
Odpovědět
Jak ušetřit? To je téma listopadového openMagazinu
6. 11. 2011, 22:40:14
Díky moc, je to další argument pro nevěřící Tomáše.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz