Portál OpenOffice.cz spolupracuje s časopisem Connect!

Redakce portálu OpenOffice.cz připravila pro časopis Connect! článek, který seznamuje čtenáře s balíkem a představuje novinky třetí verze.  

Do lednového čísla 1/2009 časopisu Connect připravila naše redakce článek Modrá je dobrá, který čtenářům představuje novou verzi kancelářského balíku OpenOffice.org. Doufáme, že je to začátek další spolupráce a že naše příspěvky pomohou v šíření dobrého jména OpenOffice.org i mezi uživateli, kteří jej ještě úplně neznají. Můžete si stáhnout PDF verzi z časopisu - děkujeme redakci za její poskytnutí.

Článek vyšel pod názvem OpenOffice.org útočí potřetí také na našem partnerském portálu LinuxEXPRES.

V uplynulých letech dodávala redakce magazínu LinuxEXPRES (která je s redakcí portálu OpenOffice.cz propojená) články do časopisu Jak na počítač. V periodiku pro začínající a méně pokročilé uživatele tak vyšly desítky článků nejen o Writeru a Calcu, ale také o Firefoxu a dalších programech, mnoho z nich se nachází také na tomto portále (nikoliv už na portále časopisu JNP):

‹‹   Předchozí   1 2 3 4

Nejčastěji používanou součástí je pro mnoho uživatelů textový procesor, který se jmenuje Writer. Je zcela a plně srovnatelný s editorem Microsoft Word. Práce se styly je jeho přirozenou součástí. Styly vám totiž ušetří námahu.

 
writer.png

Základy: Formátování textu ve Writeru

Zřejmě nejčastěji používanou součástí balíků je pro mnoho uživatelů textový procesor, který se jmenuje Writer. Je zcela a plně srovnatelný s editorem Microsoft Word. V tomto článku si ukážeme zcela základní způsoby formátování textu.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4
(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar Josef Bořecký
Odpovědět
Portál OpenOffice.cz spolupracuje s časopisem Connect!
20. 12. 2008, 22:49:02
Lze časopis Connect koupit?
user avatar redakce portálu
Odpovědět
Re:Portál OpenOffice.cz spolupracuje s časopisem Connect!
21. 12. 2008, 21:35:38
Mělo by to jít, ale zřejmě s tím přece jen bude problém, viz http://connect.zive.cz/node/706

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz