Apache OpenOffice 4.1 Beta, hledají se testeři

Apache OpenOffice Je tady Apache OpenOffice 4.1 Beta, hledají se dobrovolníci na testování. Snadno se můžete zapojit i vy.  

Apache Software Foundation po ohlášeném zpoždění vydala betaverzi kancelářského balíku Apache OpenOffice 4.1. Nyní hledá dobrovolníky, kteří by tuto betu testovali. Zapojit se můžete i vy, stačí se novou verzi stáhnout, používat a hlásit chyby.

AOO 4.1 přináší nové technologie v oblasti přístupnosti, překlad do dalších jazyků (například hindštiny, dánštiny nebo bulharštiny), komentáře k úsekům textu, editaci formulářových polí přímo na místě, vylepšení 3D grafů nebo interaktivní ořez obrázků.

Apache OpenOffice 4.1

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz