Aqua končí, zaměřujeme se na Mac OS X a NeoOffice/J

Edward Peterlin oznámil , že vývojový tým končí s podporou projektu Aqua a Quartz. Vše je zapříčiněno nedostatkem vývojářů nebo jejich neochotou spolupracovat. Celý tým se nyní zaměří na port pro Mac OS X (X11).  

Edward Peterlin oznámil, že vývojový tým končí s podporou projektu Aqua a Quartz. Vše je zapříčiněno nedostatkem vývojářů nebo jejich neochotou spolupracovat. Celý tým se nyní zaměří na port pro Mac OS X (X11).

Komentáře

user avatar
Odpovědět
Hezké....
17. 01. 2005, 15:27:49
...ale šlo by prosím stručně a několika větami vysvětlit, o co jde, aby to člověk nemusel hledat? Jinak řečeno: OOo pro MAC bude nebo nebude?

Angličtinou jakžtakž vládnu, ale to "vysvětlení" je asi nějakou managerštinou či co, nějak z toho nejsem moc moudrý. Navíc MACy a jejich OS znám jen opravdu z rychlíku, takže se spíš ptám za jiné.

Díky.
user avatar
Odpovědět
Mac OS X
17. 01. 2005, 17:01:17

Vývoj bude pokračovat dál, ale síly se soustředí na Mac OS X (X11). Druhý ze zmiňovaných produktů (NeoOffice/J) není oficiálním produktem.

user avatar
Odpovědět
neo
18. 01. 2005, 07:22:31
Když to vezmeme ještě trošku jinak - tak vývoj OpenOffice.org pro X11 pokračuje dále, síly pro vytvoření aqua verze se soustřeďují na projekt NeoOffice/J, který vychází z OpenOffice.org X11. V současné době je tedy pozastaven vývoj samostatné nativní verze pro MacOS X v aque...
user avatar
Odpovědět
Presne. Navic aqua ma nejakej
18. 01. 2005, 11:44:57
Presne. Navic aqua ma nejakej java wrapper, kterej umoznuje psat nativni aqua programy v jave, tudiz by neooffice mel byt vlastne nativni(podivejte se na screenshoty, nektery menu jsou skutecne pruhledny, coz v soucasnych X11 pro mac neudelate...)

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz