Aqua končí, zaměřujeme se na Mac OS X a NeoOffice/J

Edward Peterlin oznámil , že vývojový tým končí s podporou projektu Aqua a Quartz. Vše je zapříčiněno nedostatkem vývojářů nebo jejich neochotou spolupracovat. Celý tým se nyní zaměří na port pro Mac OS X (X11).  

Edward Peterlin oznámil, že vývojový tým končí s podporou projektu Aqua a Quartz. Vše je zapříčiněno nedostatkem vývojářů nebo jejich neochotou spolupracovat. Celý tým se nyní zaměří na port pro Mac OS X (X11).

Komentáře

user avatar
Odpovědět
Hezké....
17. 01. 2005, 15:27:49
...ale šlo by prosím stručně a několika větami vysvětlit, o co jde, aby to člověk nemusel hledat? Jinak řečeno: OOo pro MAC bude nebo nebude?

Angličtinou jakžtakž vládnu, ale to "vysvětlení" je asi nějakou managerštinou či co, nějak z toho nejsem moc moudrý. Navíc MACy a jejich OS znám jen opravdu z rychlíku, takže se spíš ptám za jiné.

Díky.
user avatar
Odpovědět
Mac OS X
17. 01. 2005, 17:01:17

Vývoj bude pokračovat dál, ale síly se soustředí na Mac OS X (X11). Druhý ze zmiňovaných produktů (NeoOffice/J) není oficiálním produktem.

user avatar
Odpovědět
neo
18. 01. 2005, 07:22:31
Když to vezmeme ještě trošku jinak - tak vývoj OpenOffice.org pro X11 pokračuje dále, síly pro vytvoření aqua verze se soustřeďují na projekt NeoOffice/J, který vychází z OpenOffice.org X11. V současné době je tedy pozastaven vývoj samostatné nativní verze pro MacOS X v aque...
user avatar
Odpovědět
Presne. Navic aqua ma nejakej
18. 01. 2005, 11:44:57
Presne. Navic aqua ma nejakej java wrapper, kterej umoznuje psat nativni aqua programy v jave, tudiz by neooffice mel byt vlastne nativni(podivejte se na screenshoty, nektery menu jsou skutecne pruhledny, coz v soucasnych X11 pro mac neudelate...)

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
AEC Kariéra Volné pozice

Public Relations

Chtějte to, na co se můžete spolehnout

Přemýšlíte nad tím, co byste měli udělat pro to, aby na Vaše stránky zavítalo více návštěvníků? Tak to se můžete spolehnout na jedno velice efektivní řešení.

Pokračování ...


Tiskárna Brno (CCB)
 
 
woo jaw demo hz