ASF chystá nové verze Apache OpenOffice

Apache OpenOffice Navzdory nedávno vyvolané diskusi o ukončení projektu Apache OpenOffice jsou v plánu dvě opravné verze, v budoucnu by měly přijít i nové funkce.  

Před pár týdny vyzval Dennis E. Hamilton z Apache Software Foundation k diskusi ohledně případného ukončení projektu kancelářského balíku Apache OpenOffice. Přestože z toho šlo usuzovat, že dny AOO jsou sečteny, nová zpráva říká něco jiného.

Jak informuje Marcus Lange, v blízké budoucnosti jsou v plánu dvě opravné verze, 4.1.3 a 4.1.4. A to možná nebude vše: „Plánujeme následně i verzi s mnohem více změnami, včetně všech nových funkcí, které jsme za posledních pár let vyvinuli. Ale není to ještě definitivně jisté – jak počet, tak velikost – ani číslo verze ještě není vytesáno do kamene.“ Brzy bychom se měli dozvědět více.

(Jako ve škole) Průměr: 1.80 | Hodnotilo: 5
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz