Balík LibreOffice mezi vítězi Bossie Awards 2016

LibreOffice 5 Kancelářský balík LibreOffice je mezi letošními laureáty Bossie Awards. Tyto ceny se udílejí na základě výběru redaktorů a přispěvatelů magazínu InfoWorld.  

Magazín InfoWorld každoročně vyhlašuje ceny Bossie Awards. Udílejí se open-source softwaru v několika kategoriích na základě výběru redaktorů a přispěvatelů magazínu. Letos byly vyhlášeny kategorie aplikace, vývojové nástroje, nástroje pro big data, software pro cloudy a datová centra a software pro bezpečnost a sítě.

V kategorii aplikací cenu získal i kancelářský balík LibreOffice. Ve stejné kategorii byly oceněny například také Flatpak, Rocket.Chat nebo Mattermost. Mezi vývojářskými nástroji získal cenu kupříkladu Johnny-Five, mezi big data nástroji Apache Spark, v cloudové oblasti Docker a v bezpečnostním a síťovém softwaru Infection Monkey.

Doug Dineley, šéfredaktor InfoWorldu, k udílení cen řekl: „Open-source softwarové projekty jsou stále palivem v úžasné expanzi podnikových technologií. Chcete-li vědět, jak budou vaše aplikace, datová centra či cloudy vypadat v příštích letech, podívejte se na naše vítěze Best of Open Source (Bossie) Awards.“

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz