eWay

Collabora Online 2.0

Collabora Online Firma Collabora vydala druhou verzi webové kanceláře založené na LibreOffice Online. Tato verze podporuje současnou práci více uživatelů na stejném dokumentu.  

Již na LibreOffice Conference, případně potom na konferencích LinuxDays a OpenAlt jste mohli vidět v praxi, jak funguje současná práce více uživatelů na stejném dokumentu v balíku LibreOffice Online. Nyní firma Collabora vydala verzi 2.0 své webové kanceláře Collabora Online, která je na LibreOffice Online založena.

Můžete si ji vyzkoušet jako demo nebo si zprovoznit již dříve vydanou vývojářskou verzi na svém serveru v rámci technologie ownCloud nebo NextCloud, k dispozici je také balíček pro Docker.

Collabora Online 2.0 (zdroj: web Collabora) Collabora Online 2.0 (zdroj: web Collabora)

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
ZWsoft
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz