Další obhajoba od Projektu Renaissance

Na GullFOSSu vyšel další článek zabývající se otázkami "proč, kdy a jak", spatří světlo světa nové, či slovy vývojářů updatované, UI pro OpenOffice.org.  

Celý originální článek na GullFOSSu vypadá na první pohled velmi obsáhle, avšak jeho obsahem není nic nového. Opět je zdůrazňován důvod, proč byl vývoj "nového" UI týmem Renaissance započat, v jakém je stavu, a kdy bude mít nějaký výsledek pro běžného uživatele.

Článek víceméně shrnuje to, že je potřeba nové UI pro lepší interakci uživatele s OOo, avšak jeho vývoj je běh na dlouhou trať. Aktuálním cílem je tedy optimalizace interakce v Impressu a to ve verzi 3.3.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 4
 

Komentáře

user avatar redakce OpenOffice.cz
Odpovědět
Další obhajoba od Projektu Renaissance
5. 12. 2009, 13:18:55
No hlavně by se mělo zdůrazňovat, že nejde tak ani o změnu UI (user interface), jako spíš o změnu UX (user experience). Čili smyslem je zlepšit prožitek práce s balíkem, aby vše bylo po ruce a srozumitelné, ne bourat zažité ovládání...

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Migilenik

Migilenik

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz