Další vývojové sestavení OOo 3.1.1

Jak upozorňuje GullFOSS, na mirrorech se objevilo další vývojové sestavení chystaného OpenOffice.org 3.1.1, označované jako build OOO310_m17.  

GullFOSS, jako vždy, vyzývá k tomu, aby případní testeři hlásili veškeré bugy do IssueTrackeru. Dále dává na vědomí, že některé z příštích sestavení může být vydáno jako první release candidate.

OOo 3.1.1 build OOO310_m17 můžete stahovat. K dispozici jsou anglicky a arabsky lokalizované instalace pro 32bitové Windows i Linux. Pro Linux existují i 64bitové balíčky. Zájemci na odkazované stránce naleznou kontrolní md5 součty či další lokalizační baličky, např. německé nebo francouzské.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Migilenik

Migilenik

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
 
 
woo jaw demo hz