Red Hat: Vývojářská konference 2009

ikona_linux.png Ve dnech 10. a 11. září 2009 pořádá firma Red Hat na Masarykově univerzitě v Brně vývojářskou konferenci. Akce je určena pro všechny administrátory, vývojáře a uživatele Linuxu. Zejména jsou vítáni pokročilí uživatelé, kteří spravují linuxové servery, nebo vyvíjejí aplikace pro Linux.  

Na konferenci jsou vítáni zejména pokročilí uživatelé, kteří spravují linuxové servery, nebo vyvíjejí aplikace pro Linux.

Kde?

Místem konání konference je Fakulta informatiky Masarykovy univerzity v Brně.

Kdy?

Akce začíná již v raních hodinách ve čtvrtek 10. září a trvá až do pěti hodin odpoledne, pokračuje následující den, tedy pátek 11. září, ve stejném rozsahu. Po pátečním programu probíhá "DevConf Pub", tak jako je tomu na všech podobných akcích.

Co?

Konference se skládá jak ze zajímavých přednášek, ze kterých si můžete vybrat například přednášku o novinkách v KDE 4.3 s ukázkou tvorby widgetu, přednášku o GNOME 3.0 a gnome-shell, nebo třeba přednášku o novinkách v balíčkovacím systému RPM, tak z praktické části, ve které můžou nadaní programátoři linuxových aplikací soutěžit o ceny.

Red Hat: Vývojářská konference 2009Red Hat: Vývojářská konference 2009

V současné době jsou nahlášeny prezentace týkající se Red Hat Enterprise Linuxu, Fedory a JBossu, ale akce je otevřená pro další příspěvky: pokud pracujete na nějakém zajímavém projektu, který chcete od prezentovat, kontaktujte pořadatele.

Pokud vás konference zaujala, můžete si na FedoraProject.org přečíst současnou verzi programu, která se může ještě změnit, a zaregistrovat svou účast.

(Jako ve škole) Průměr: 1.33 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz