FSF vytváří seznam rozšíření se svobodnými licencemi

Free Software Foundation požádala OpenOffice.org Council o rozlišení proprietárních a svobodných doplňků na webu Extensions. Protože Council odmítl, vytváří FSF vlastní adresář.  

FSF je organizace prosazující svobodu softwaru. Nedávno požádala řídicí orgán OpenOffice.org Community Council, aby v katalogu na webu Extensions uváděl pouze doplňky se svobodnou licencí a těm nesvobodným vytvořil speciální katalog. To Community Council odmítl, podle člena výboru Charlese-H. Schulze jde o nedůležitou věc. Reakcí FSF je, že začala vytvářet vlastní seznam rozšíření se svobodnou licencí na webu http://groups.fsf.org.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz