Get Legal - Get OpenOffice.org

Hnutí Get Legal - Get OpenOffice.org "prosazovalo" OpenOffice.org 2 jako levnější variantu upgradu z MS Office 2003 na MS Office 2010. Hnutí vedlo a stále vede kampaň, která se snaží prosadit bezplatný OpenOffice.org tam, kde jsou užívány nelegální kopie MS Office.  

Podle Keitha Beemana z Microsoftu bylo 41% (v době založení hnutí to bylo pouze 35%) softwaru v roce 2008 užíváno nelegálně. To pro softwarový trh údajně znamená až 50miliardové ztráty. Po dlouhé kampani Get Legal - Get OpenOffice.org tlačící na Microsoft, aby vyvinul větší úsilí zamezení softwarovému pirátství, ukazuje stoupající procento pirátství, že se Microsoft dost nesnaží. Komunita doufá, že MS své úsílí zesílí, a potlačování pirátství se tak stane šancí pro OpenOffice.org.

(Jako ve škole) Průměr: 5,00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Migilenik

Migilenik

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
 
 
woo jaw demo hz