Hledá se místo pro LibreOffice Conference 2014

LibreOffice The Document Foundation hledá místo pro příští ročník LibreOffice Conference. Návrhy lze posílat do 29. prosince.  

Krátce po skončení LibreOffice Conference 2013 v italském Miláně se začíná připravovat příští ročník. O místě konání nebylo zatím rozhodnuto – právě naopak, nyní lze posílat návrhy na to, kde by se měl ročník 2014 konat.

Těmito návrhy není myšleno to, kde by se někomu líbilo konferenci mít; jde o to, kdo by ji chtěl pořádat, přičemž je třeba splnit určité podmínky. Lhůta pro zasílání návrhů končí 29. prosince 2013.

Poznámka autora: Našel by se tady v Česku tým lidí, kteří by byli schopni a ochotni konferenci pořádat například v Praze, Brně či Ostravě?

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz