Hledá se místo pro LibreOffice Conference 2014

LibreOffice The Document Foundation hledá místo pro příští ročník LibreOffice Conference. Návrhy lze posílat do 29. prosince.  

Krátce po skončení LibreOffice Conference 2013 v italském Miláně se začíná připravovat příští ročník. O místě konání nebylo zatím rozhodnuto – právě naopak, nyní lze posílat návrhy na to, kde by se měl ročník 2014 konat.

Těmito návrhy není myšleno to, kde by se někomu líbilo konferenci mít; jde o to, kdo by ji chtěl pořádat, přičemž je třeba splnit určité podmínky. Lhůta pro zasílání návrhů končí 29. prosince 2013.

Poznámka autora: Našel by se tady v Česku tým lidí, kteří by byli schopni a ochotni konferenci pořádat například v Praze, Brně či Ostravě?

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz