Konference LibreOffice 2021: logo a registrace

tdf.png Nadace The Document Foundation vybrala logo pro nadcházející konferenci LibreOffice 2021. Zájemci o účast se mohou registrovat a zakoupit konferenční upomínkové předměty.  

Logo konference LibreOffice 2021

Na začátku července jsme vás informovali o soutěži, kterou uspořádala nadace TDF. Jejím cílem bylo vybrat logo pro následující konferenci LibreOffice 2021, která proběhne (opět online) ve dnech 23. až 25. září 2021. Z došlých 22 příspěvků byl nakonec vybrán návrh Alana Warda. Ten svůj návrh vysvětlil takto (volný překlad):

Tento design je inspirován tématem komunity, která se schází, aby sdílela společné zkušenosti. Motiv šestihranné mřížky naznačuje vytváření sítí z technického i lidského hlediska. Pozornost diváka upoutá znak LibreOffice jako ohnisko uprostřed. Barvy byly vybrány z palety odvozené z oficiální typografie LibreOffice, aby vyhovovaly světlému i tmavému pozadí.

Alan Ward připravil jak barevnou, tak monochromatickou verzi loga, jak vyžadovalo zadání.

Vítězné logo konference LibreOffice 2021 Vítězné logo konference LibreOffice 2021

Registrace na konferenci a upomínkové zboží

Konference proběhne, jako loni, online na platformě Jitsi. Narozdíl od loňska však nebude spojena s jinou konferencí. Registrace je velmi jednoduchá, lze ji provést zde. Zájemci si také mohou koupit upomínkové předměty v podobě triček, mikin a tašek v různých barvách a s logem LibreOffice. Tyto předměty vyrábí a distribuuje firma freewear, a na jejím webu si je lze objednat.

Dostupné zboží k příležitosti konference LibreOffice 2021 Dostupné zboží k příležitosti konference LibreOffice 2021

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz