Krásné Vánoce a úspěšný rok 2020

stromecek.png Redakce OpenOffice.cz vám přeje hezké prožití vánočních svátků a úspěšné vykročení do roku 2020.  

Rok 2019 se s námi pomalu loučí, a tak je čas na něj zavzpomínat. Pro OpenOffice.cz a LibreOffice nebyl špatným. Letos jsme vydali přes 50 článků a aktualit. Znovuzprovoznili jsme účet naší redakce na Twitteru. Konečně se realizuje úzká spolupráce s českou komunitou LibreOffice (podívejte se na její facebookovou stránku a profil na Twitteru), jíž jsme na našem portále naplno otevřeli dveře a která využívá naši stránku jako jakýsi "blog". Účastníme se linuxových a open-source konferencí, na kterých zájemcům představujeme novinky a možnosti LibreOffice.

V roce 2019 také vyšly nové verze LibreOffice, dočkali jsme se i dvou aktualizací Apache OpenOffice. Zcela zásadní však byla vydání LibreOffice 6.2 začátkem února a LibreOffice 6.3 v polovině srpna. Opravné verze mezitím vycházejí s železnou pravidelností vždy uprostřed plánovaného release okna. Z projektu, o kterém mnozí před lety pochybovali, se vyklubal balík, který používá přes 200 milionů uživatelů na celém světě a který dle portálu TechRepublic představuje jednu z nejlepších open-source inovací za poslední desetiletí, jež "zachraňuje" linuxové uživatele od nutnosti používat Office 365 nebo Google Docs. LibreOffice je nyní dostupný v desktopové, webové a mobilní verzi.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za vaši pozornost a těšíme se na vás i v dalším roce, v němž oslavíme deset let existence nadace The Document Foundation.

christmass.jpg

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních sítí těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation.

 
IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz