LibreOffice 4.2.0 RC2

LibreOffice LibreOffice 4.2.0 RC2 opravuje 53 chyb a zkvalitňuje možnosti jejich hledání.  

Blíží se vydání finální verze LibreOffice 4.2, nyní je tady Release Candidate 2. Opravuje 53 chyb předchozí verze, navíc zase o něco vylepšuje možnosti jejich hledání. Podpora pro symbolový server, zavedená v RC1, byla obohacena o indexaci symbolů do zdrojového kódu.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

22 Nabídka sportovních sázek

22betBookmaker, který od roku 2017 směřuje svou nabídku ke klientům z České republiky, si získává stále větší oblibu, a to nejen díky velmi vysokým sazbám a obrovské rozmanitosti oborů a akcí, které zahrnují sázení, ale také stránky s aktuálními novinkami, informacemi o událostech a dokonce o sekci podcastů.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz