LibreOffice 4.2 beta 1 ke stažení

LibreOffice Zájemci o testování betaverze LibreOffice 4.2 už mohou využít předkompilované instalační balíčky.  

Po nedávném vydání první betaverze LibreOffice 4.2 se na serveru libreoffice.org objevily instalační balíčky této verze. Kdo má zájem testovat, může si stáhnout balíček a snadno nainstalovat. K dispozici jsou balíčky pro Windows, Linux (32bitová a 64bitová verze, obě v podobě RPM a DEB) a OS X (architektura Intel).

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz