Je tu první beta LibreOffice 4.2

LibreOffice V souladu s plánem byla vydána první betaverze balíku LibreOffice 4.2. Zájemci tedy mohou testovat a hlásit chyby.  

The Document Foundation v souladu s plánem pro vydávání verzí LibreOffice vydala verzi 4.2 Beta 1. Tato verze by měla být již kompletní z hlediska množiny funkcí, ke změnám může ještě docházet v uživatelském rozhraní a v implementaci jednotlivých funkcí.

Tedy kdo má zájem, může si vydanou betaverzi stáhnout, testovat ji a hlásit chyby (zatím jsou k dispozici jen zdrojové kódy, instalační balíčky budou teprve vytvořeny). V repozitáři byla současně založena nová vývojová větev pro LibreOffice 4.3.

Přečtěte si také: LibreOffice 4.2: Co přinese?

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Komentáře

user avatar Petr Valach
Odpovědět
Je tu první beta LibreOffice 4.2
23. 11. 2013, 22:10:13
Nu, leden/únor se blíží a s ním i vydání ostré verze :-) a s ní i zase malý seriál o novinkách :-)

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz