LibreOffice 6.0.3 a souhrn březnových novinek

LibreOffice 6 Nadace The Document Foundation vydává další opravný balík LibreOffice a k němu i měsíční souhrn událostí v oblasti LibreOffice.  

Nadace The Document Foundation oznámila vydání další opravné verze kancelářského balíku LibreOffice. Ta má označení LibreOffice 6.0.3 a lze ji stahovat ze stránky libreoffice.org. Obsahuje velkou dávku oprav, celkem je jich přes 70, a jejich seznam najdete zde a zde. Tato verze je z větve Fresh, je tedy určena pro uživatele, kteří si rádi vychutnávají nejnovější funkce a omluví případné chyby a nestabilitu. Pro ty ostatní doporučujeme větev Still (týká se hlavně byznys sféry).

Souhrn událostí za březen 2018

  • Indonéská komunita LibreOffice pořádá třídenní konferenci. Tu podpořila i nadace TDF.
  • Do 30. června je možno zasílat návrhy na místo uspořádání konference LibreOfficeOffice 2019. Ta letošní se uskuteční v albánské Tiraně.
  • Blíží se pravidelná konference Google Summer of Code, o níž jsme již informovali.
  • Člen dokumentační komunity Olivier Hallot si pochvaluje rozšíření možností nového systému nápovědy. O něm jsme již psali.
  • Na LibreOffice migruje Ruská federace, a to jak na federální, tak regionální úrovni.
  • Pokračují práce na chystané verzi LibreOffice 6.1, která má vyjít v létě. Přehled novinek najdete na wiki.
(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Komentáře

user avatar Miro
Odpovědět
LibreOffice 6.0.3 a souhrn březnových novinek
11. 05. 2018, 09:50:51
Letí to, po dvou měsících už máme nějaký ten den verzi 6.0.4

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních sítí těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz