LibreOffice 6.0.3 a souhrn březnových novinek

LibreOffice 6 Nadace The Document Foundation vydává další opravný balík LibreOffice a k němu i měsíční souhrn událostí v oblasti LibreOffice.  

Nadace The Document Foundation oznámila vydání další opravné verze kancelářského balíku LibreOffice. Ta má označení LibreOffice 6.0.3 a lze ji stahovat ze stránky libreoffice.org. Obsahuje velkou dávku oprav, celkem je jich přes 70, a jejich seznam najdete zde a zde. Tato verze je z větve Fresh, je tedy určena pro uživatele, kteří si rádi vychutnávají nejnovější funkce a omluví případné chyby a nestabilitu. Pro ty ostatní doporučujeme větev Still (týká se hlavně byznys sféry).

Souhrn událostí za březen 2018

  • Indonéská komunita LibreOffice pořádá třídenní konferenci. Tu podpořila i nadace TDF.
  • Do 30. června je možno zasílat návrhy na místo uspořádání konference LibreOfficeOffice 2019. Ta letošní se uskuteční v albánské Tiraně.
  • Blíží se pravidelná konference Google Summer of Code, o níž jsme již informovali.
  • Člen dokumentační komunity Olivier Hallot si pochvaluje rozšíření možností nového systému nápovědy. O něm jsme již psali.
  • Na LibreOffice migruje Ruská federace, a to jak na federální, tak regionální úrovni.
  • Pokračují práce na chystané verzi LibreOffice 6.1, která má vyjít v létě. Přehled novinek najdete na wiki.
(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Komentáře

user avatar Miro
Odpovědět
LibreOffice 6.0.3 a souhrn březnových novinek
11. 05. 2018, 09:50:51
Letí to, po dvou měsících už máme nějaký ten den verzi 6.0.4

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz