LibreOffice 7.6 RC1 připraven k testování

Nově vydaná první RC verze LibreOffice 7.6 umožňuje vyzkoušet si nové funkce v chystané verzi LibreOffice. Zájemci jsou vybízeni k testování a hlášení nalezených chyb.   

QA tým LibreOffice oznámil vydání LibreOffice 7.6 RC1, první release candidate verze plánovaného LibreOffice 7.6. Do tohoto nového testovacího balíčku bylo od vydání LibreOffice 7.6 Beta1 zahrnuto 354 změn, které vyústily ve 151 oprav. Na novinky v chystané verzi se můžete podívat na wiki. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo budete-li mít nějaký námět na vylepšení, využijte k tomu Bugzillu (je třeba mít zřízený účet). V tuto chvíli se již jen ladí chyby, vaše případné návrhy se uplatní v dalších major verzích LibreOffice.

LibreOffice 7.6 RC1 si můžete stáhnout z české stránky LibreOffice.

LibreOffice 7.6 Community by mělo být vydáno přesně za měsíc.Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz