LibreOffice Conference 2014: Call for Papers

LibreOffice Máte-li zájem přednášet na letošním ročníku LibreOffice Conference v Bernu, posílejte prosím své příspěvky do 15. května.  

Letošní ročník LibreOffice Conference se bude konat 3. až 5. září ve švýcarském Bernu. Máte-li zájem se konference zúčastnit aktivně, tedy vystoupit se svou přednáškou, můžete posílat své příspěvky do 15. května.

Příspěvek by měl obsahovat krátký životopis přednášejícího (do 500 znaků) a abstrakt přednášky (do 1000 znaků). Klasické přednášky (včetně workshopů) budou mít délku 60 minut, lightning talks 20 minut. Konference bude streamována on-line a videozáznam bude k dispozici je stažení.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz