Některá polská města začínají používat OpenOffice.org

Samospráva měst Łeba na severu a Katowice na jihu Polska nasadila na svých počítačích OpenOffice.org.  

V některých případech to bylo v prostředí Linuxu, jinde ve Windows. Přechod je pozvolný a provází jej drobné "provozní" problémy, které jsou řešeny za běhu. Spočívají často ve zvycích a návycích uživatelů, problémy představují rozdílné formáty MS Office vs OpenOffice.org a rozhodující je také cena za migraci. Úřady často používají také jiný svobodný software či software s otevřeným zdrojovým kódem (open source), ale neváhají jej kombinovat i s jinými produkty na míru. Via PolishLinux.org.

(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar hrajko
Odpovědět
mohlo by ich byt viacej
22. 10. 2008, 13:47:26
keby sa spravilo nieco ako:

http://forum.openoffice.cz/viewtopic.php?id=84

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Učím lidi pracovat s počítači, připravuji online <a href="http://www.zlatywordpress.cz" title="Školení WordPressu na webu">vzdělávací kurz Zlatý WordPress</a>, stáhněte si knihu zdarma!

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz