Některá polská města začínají používat OpenOffice.org

Samospráva měst Łeba na severu a Katowice na jihu Polska nasadila na svých počítačích OpenOffice.org.  

V některých případech to bylo v prostředí Linuxu, jinde ve Windows. Přechod je pozvolný a provází jej drobné "provozní" problémy, které jsou řešeny za běhu. Spočívají často ve zvycích a návycích uživatelů, problémy představují rozdílné formáty MS Office vs OpenOffice.org a rozhodující je také cena za migraci. Úřady často používají také jiný svobodný software či software s otevřeným zdrojovým kódem (open source), ale neváhají jej kombinovat i s jinými produkty na míru. Via PolishLinux.org.

(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar hrajko
Odpovědět
mohlo by ich byt viacej
22. 10. 2008, 13:47:26
keby sa spravilo nieco ako:

http://forum.openoffice.cz/viewtopic.php?id=84

Odpovědět

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Učím lidi pracovat s počítači, připravuji online <a href="http://www.zlatywordpress.cz" title="Školení WordPressu na webu">vzdělávací kurz Zlatý WordPress</a>, stáhněte si knihu zdarma!

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz