Nové letáky pro LibreOffice

new_generation.png Projekt New Generation představuje další leták. Nadace TDF formou letáku zobrazuje využití finančních darů v roce 2020.   

Další leták projektu New Generation

Před časem jsme vás informovali o nově vzniklém projektu nadace The Document Foundation New Generation, zaměřený hlavně na studenty vysokých škol. Pro tyto účely byl vyhotoven leták, který je v lokalizovalizované verzi dostupný zde.

Rizal Muttaqin z indonéské komunity vyhotovil další, po grafické stránce o třídu lepší leták. Ten je ke stažení ve formátu SVG k dispozici na wiki. Přeložená verzi ve formátech PDF a SVG je dostupná zde.

Další leták projektu New Generation Další leták projektu New Generation

Využití darů TDF v roce 2020

Nadace TDF formou infografiky ukazuje, na jaké účely byly v roce 2020 vynaloženy dary, které jí byly poskytnuty. Nadace se jen opravdu minoritně podílí na vývoji LibreOffice, zato zastřešuje pořádání konferencí, podporuje národní komunity a týmy zaměřené na dokumentaci, QA a podobně, spravuje infrastrukturu a stará se o kvalitu formátu ODF.

Infografika o využití prostředků nadace TDF Infografika o využití prostředků nadace TDF

Leták si můžete stáhnout zde:

stahnout.png

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce sociálních médií těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation. Ve svém volnu se věnuje popularizaci vědy a fotografování.

 
 
 
woo jaw demo hz