OpenOffice.org Conference 2008 se koná v Pekingu

Ve dnech 5.-7.11. 2008 se v olympijském městě Pekingu koná další OOoCon, celosvětová konference vývojářů a uživatelů kancelářského balíku.  

Ve hře byla také Bratislava, uživatelé svým hlasováním vybrali Peking. Akce se tedy koná ve dnech 5.-7.11. 2008 a na webu Marketingu OpenOffice.org najdete program, abstrakty přednášek a seminářů a pokud jste na cestě do Číny, pak také informace o dopravě a ubytování. Přednášky budou např. na následující témata: Novinky v Openoffice.org Calc 3.0, SVG import, Přenosný (portable) OpenOffice.org, ODF wiki, Integrace CMS/DMS do balíku a mnoho dalších.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


AIMTEC
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz