OpenOffice.org Summer 2010 Internship – nabídka pro mladé programátory

Projekt OpenOffice.org vyhlašuje letní programátorský projekt, ve kterém mohou účastníci získat cenné zkušenosti a také finanční odměnu.  

Celá akce funguje na stejném principu jako Google Summer of Code. Zájemci se přihlásí se svým projektovým záměrem (množství témat je na výběr), získají svého mentora a do 31. října musí svůj projekt dokončit a odevzdat.

Odměna se vypisuje až do výše 3500 eur a bude vyplácena postupně tak, aby se účastník mohl projektu věnovat na plný úvazek po celou dobu trvání. Po přijetí a startu získá 500 eur, 1500 eur v polovině, pokud bude doložen úspěšný průběh, 1500 eur po úspěšném ukončení a odevzdání projektu.

Pokud máte čas a umíte programovat, máte jedinečnou možnost vylepšit v kancelářském balíku mnoho věcí. Přispějete tak ke kvalitě softwaru, který používají a oceňují miliony uživatelů na celém světě. Postup pro přihlášení je uveden na stránce projektu. Držíme vám palce!

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz