OpenOffice.org Summer 2010 Internship – nabídka pro mladé programátory

Projekt OpenOffice.org vyhlašuje letní programátorský projekt, ve kterém mohou účastníci získat cenné zkušenosti a také finanční odměnu.  

Celá akce funguje na stejném principu jako Google Summer of Code. Zájemci se přihlásí se svým projektovým záměrem (množství témat je na výběr), získají svého mentora a do 31. října musí svůj projekt dokončit a odevzdat.

Odměna se vypisuje až do výše 3500 eur a bude vyplácena postupně tak, aby se účastník mohl projektu věnovat na plný úvazek po celou dobu trvání. Po přijetí a startu získá 500 eur, 1500 eur v polovině, pokud bude doložen úspěšný průběh, 1500 eur po úspěšném ukončení a odevzdání projektu.

Pokud máte čas a umíte programovat, máte jedinečnou možnost vylepšit v kancelářském balíku mnoho věcí. Přispějete tak ke kvalitě softwaru, který používají a oceňují miliony uživatelů na celém světě. Postup pro přihlášení je uveden na stránce projektu. Držíme vám palce!

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz