OpenOffice.org v Community Choice Awards 2009

Na SourceForge.net, portálu hostujícím všemožný svobodný software, proběhlo v nedávné době další kolo soutěže "Community Choice Awards", tedy soutěže o nejlepší opensource projekt. OpenOffice.org samozřejmě nechyběl.  

Do konečného "slosování" bylo, ze všech navržených projektů, vybráno 85 nejlepších adeptů, z nichž bylo vybíráno v celkem dvanácti kategoriích. OpenOffice.org byl nominován, a nakonec zvítězil, v kategorii "Best Project for Government" s přízviskem "projekt, který má největší šanci získat finanční podporu od vlády". Myšlena je tím, zřejmě, vláda každé země, která se odhodlá nasadit OOo do svých úřadů jako prioritní balík kancelářských aplikací, namísto mnohem dražších alternativ.

Aby to nebylo málo, OpenOffice.org se dostal na stupně vítězů i v dalších čtyřech kategoriích, a to jako součást balíku PortableApps, tedy balíku bezplatných aplikacích běžících bez instalace přímo z vaší USB klíčenky.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
 
 
woo jaw demo hz