Oracle Office pro desktop a cloud

Oracle vydal kancelářské balíky Oracle Open Office 3.3 a Oracle Cloud Office 1.0  

Oracle Open Office je tzv. profesionální distribuce balíku OpenOffice.org. Rozdíly jsou (anglicky) popsány jako FAQ (tj. časté dotazy) k Oracle Open Office. Jedná se např. o pohotovější updaty, zahrnutí vybraných rozšíření přímo do výchozí instalace balíku a další. Oracle Cloud Office představuje webovou verzi balíku a online dostupnost zajišťuje jak internetový prohlížeč na počítači, tak v mobilním zařízení. Hlavní výhodou webové verze je možnost sdílení dokumentu v jeho aktuální verzi s více uživateli.

Za profesionální rozšíření a podporu kancelářského balíku OpenOffice.org si uživatelé připlatí podle zvolené verze, např.: „Oracle Open Office Standard Edition“ 49,95$ nebo „Oracle Open Office Enterprise Edition“ 90,00$.

(Jako ve škole) Průměr: 1.33 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Josef Molnar

Josef Molnar

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz