Počet darů pro LibreOffice roste

Peníze The Document Foundation přijala v loňském roce 82 036 darů, o 14,2 % více než o rok dříve.  

Počet dárců, kteří věnují finanční příspěvky organizaci The Document Foundation (stojící za kancelářským balíkem LibreOffice), každoročně roste. V roce 2016 organizace přijala 82 036 příspěvků, což bylo o 14,2 % více než v roce 2015.

Z těchto darů organizace platí například infrastrukturu pro projekt, přípravu každoroční LibreOffice Conference a účastí na dalších konferencích nebo podporu pro akce pořádané lokálními spolky okolo LibreOffice v různých zemích.

Počty dárcových příspěvků v posledních letech (zdroj: TDF, CC BY-SA 3.0) Počty dárcových příspěvků v posledních letech (zdroj: TDF, CC BY-SA 3.0)

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 4
 

Komentáře

user avatar zvedavec
Odpovědět
Počet darů pro LibreOffice roste
9. 01. 2017, 20:25:31
A jejich hodnota?
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:Počet darů pro LibreOffice roste
10. 01. 2017, 00:56:28
To v té zprávě bohužel nebylo uvedeno. Hodnota se dá zjistit z účetnictví TDF, které je zveřejňováno zde: https://wiki.documentfoundation.org/TDF/Ledgers Poslední měsíční údaje tam jsou za říjen 2016, kdy byly přijaté dary 640 tisíc eur (v daném měsíci).

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz