Podpora druhé řady balíku oficiálně končí

Marketingový tým oznamuje, že se ukončuje oficiální podpora pro druhou řadu kancelářského balíku OpenOffice.org. Uživatelé by měli používat třetí řadu, která zanedlouho získá verzi 3.2.  

Druhá řada je tedy od nynějška považována za zastaralou a nebude k ní již poskytována oficiální podpora. Uživatelé OpenOffice.org 2.x mohou hledat pomoc v uživatelských fórech nebo v archivech těchto fór. Nebudou však poskytovány oficiální opravy chyb, záplaty a vylepšení.

Druhá řada skončila verzemi 2.4 (2.4.3 vyšla dokonce až v záží 2009) a byla v říjnu 2008 nahrazena verzí OpenOffice.org 3.0, jež se stala velmi populární (Oficiálně vyšel OpenOffice.org 3, 10 miliónov stiahnutí OpenOffice.org 3.0, Dnes nebo zítra bude dosaženo sto miliónů stažených souborů OpenOffice.org).

Uživatelům se doporučuje přejít na třetí řadu - za několik málo týdnů spatří světlo světa verze 3.2. Starší software bude samozřejmě fungovat dále, ale moderní software má více vlastností, je pravidelně vylepšován a vývojáři se na něj plně soustředí. Udržování starých verzí stojí mnoho prostředků a sil, které je lepší využít pro software nový.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz