Poradní výbor The Document Foundation má dva nové členy

LibreOffice Do poradního výboru The Document Foundation přibyli dva noví členové. Mají za cíl posílit LibreOffice na mobilních zařízeních a migraci z Microsoft Office.  

Poradní výbor The Document Foundation je orgán, jenž kromě jiného připravuje návrhy správní radě, která pak rozhoduje o klíčových záležitostech organizace. Výbor nyní posílil o dva nové členy; od začátku roku jich přibylo již šest, celkový počet je nyní 14 členů.

Nově ve výboru zasednou zástupci firem CloudOn a StudioSorti. První z nich se specializuje na kancelářské aplikace na mobilních zařízeních a ve svém angažmá se chce zaměřit na podporu implementace LibreOffice pro mobilní přístroje. Druhá z firem poskytuje otevřená řešení pro italskou veřejnou správu a v současnosti spouští divizi LibreOffice pro migraci na tento balík z Microsoft Office. Svoji vazbu na LibreOffice hodlá výrazně posílit na aktuální LibreOffice Conference 2013 v Miláně.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz