Poradní výbor The Document Foundation má dva nové členy

LibreOffice Do poradního výboru The Document Foundation přibyli dva noví členové. Mají za cíl posílit LibreOffice na mobilních zařízeních a migraci z Microsoft Office.  

Poradní výbor The Document Foundation je orgán, jenž kromě jiného připravuje návrhy správní radě, která pak rozhoduje o klíčových záležitostech organizace. Výbor nyní posílil o dva nové členy; od začátku roku jich přibylo již šest, celkový počet je nyní 14 členů.

Nově ve výboru zasednou zástupci firem CloudOn a StudioSorti. První z nich se specializuje na kancelářské aplikace na mobilních zařízeních a ve svém angažmá se chce zaměřit na podporu implementace LibreOffice pro mobilní přístroje. Druhá z firem poskytuje otevřená řešení pro italskou veřejnou správu a v současnosti spouští divizi LibreOffice pro migraci na tento balík z Microsoft Office. Svoji vazbu na LibreOffice hodlá výrazně posílit na aktuální LibreOffice Conference 2013 v Miláně.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz