Postranní panel v LibreOffice 4.2

Impress Po balíku Apache OpenOffice se postranní panel z IBM Lotus Symphony dostává také do LibreOffice. Ve verzi 4.2 ho bude používat program Impress.  

Postranní panel (mající svůj původ v kancelářském balíku IBM Lotus Symphony) se ukazuje být dobrou součástí uživatelského rozhraní. Po balíku Apache OpenOffice, který ho plně zavedl ve verzi 4.0, se objeví také v LibreOffice. Bude to už ve verzi 4.2, zatím ale jen v programu Impress, kde nahradí dosud používanou „harmoniku“.

LibreOffice Impress 4.1

Dosavadní podoba – LibreOffice Impress 4.1

LibreOffice Impress 4.2

Nová podoba – LibreOffice Impress 4.2

Apache OpenOffice Impress 4.0

Apache OpenOffice 4.0

(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar Petr Valach
Odpovědět
Postranní panel v LibreOffice 4.2
24. 11. 2013, 18:51:07
Já jen doplním, že tento panel je už nyní v experimentálním modu, původní se dá stále používat. Od nové verze by měl být jen ten tento.
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:Postranní panel v LibreOffice 4.2
24. 11. 2013, 20:15:18
Ano, je to tak. Od nové verze bude jen tento, ale jen v Impressu, ve zbytku LO zatím ne.
user avatar Michal Vašut
Odpovědět
Postranní panel v LibreOffice 4.2
24. 11. 2013, 22:56:09
A tak ono to není až zas tak nic zvláštního (pokud to bude jen pás s ikonkami). Podobný launcher má Ubuntu, nový design Facebooku, míval to Google Plus (aktuálně skryté), ...

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz