Přijďte se do Ostravy podívat na linuxový operační systém!

Pojďte s námi oslavit vydání linuxové distribuce Ubuntu 11.04 Natty Narwhal v sobotu 7. května v Ostravě-Porubě.  

Nové vydání nejoblíbenější linuxové distribuce je dobrý důvod k oslavě. Po celém světě se touto dobou konají Ubuntu Release Party, Česká republika nebude letos poprvé výjimkou. V sobotu 7. května 2011 od 10:00 do 15:00 hodin si na Základní škole J. Valčíka v Ostravě-Porubě můžete poslechnout zajímavé přednášky o linuxovém operačním systému Ubuntu. Příhodně se tak akce pořádá ve škole, ve které Ubuntu používají.

Přednášet budou především autoři LinuxEXPRESu, ale i jiné osobnosti české Ubuntu scény. Tadeáš Pařík představí nové Ubuntu, Martin Kiklhorn Kubuntu a Miro Hrončok Xubuntu. Předseda Občanského sdružení Ubuntu pro Českou republiku Vojta Trefný nás seznámí se strukturou české i zahraniční Ubuntu komunity. Aktivity obecně prospěšné společnosti Liberix, která se podílí na pořádání akce, představí její ředitel Vlastimil Ott.

I přesto, že nejde o majoritní operační systém, velmi rádi se tam s vámi setkáme a společně si popovídáme o Linuxu.

Více informací o akci naleznete na jejich oficiálních stránkách.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Irena Šafářová

Irena Šafářová

Irena Šafářová

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz