Program LibreOffice Conference 2013 bude nabitý

LibreOffice Program letošní LibreOffice Conference v Miláně bude doslova nabitý. Tři dny, tři streamy a mezi tématy téměř vše, na co si vzpomenete.  

Pořadatelé letošního ročníku LibreOffice Conference v italském Miláně zveřejnili program konference. A lze bez nadsázky říci, že bude skutečně nabitý. Hlavní konferenční dny jsou tři (předchází jim ještě komunitní den, kdy proběhnou zasedání výborů) a v každém z nich čekají na účastníky tři paralelní streamy.

Mezi zajímavá témata budou patřit například LibreOffice ve státní správě a velkých firmách (včetně různých případových studií), certifikace, kancelář v mobilním prostředí, interoperabilita, týmová spolupráce nad stejným dokumentem, obchodní modely LibreOffice a mnoho dalšího. Přednášet budou například Michael Meeks, Italo Vignoli, Charles Schulz, Michele Ras nebo Miloš Šrámek.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


LinuxEXPRES (news 300px)
SAM v kostce 2019
 
 
woo jaw demo hz