Program LibreOffice Conference 2013 bude nabitý

LibreOffice Program letošní LibreOffice Conference v Miláně bude doslova nabitý. Tři dny, tři streamy a mezi tématy téměř vše, na co si vzpomenete.  

Pořadatelé letošního ročníku LibreOffice Conference v italském Miláně zveřejnili program konference. A lze bez nadsázky říci, že bude skutečně nabitý. Hlavní konferenční dny jsou tři (předchází jim ještě komunitní den, kdy proběhnou zasedání výborů) a v každém z nich čekají na účastníky tři paralelní streamy.

Mezi zajímavá témata budou patřit například LibreOffice ve státní správě a velkých firmách (včetně různých případových studií), certifikace, kancelář v mobilním prostředí, interoperabilita, týmová spolupráce nad stejným dokumentem, obchodní modely LibreOffice a mnoho dalšího. Přednášet budou například Michael Meeks, Italo Vignoli, Charles Schulz, Michele Ras nebo Miloš Šrámek.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


SOLIDWORKS

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz