Program LibreOffice Conference 2013 bude nabitý

LibreOffice Program letošní LibreOffice Conference v Miláně bude doslova nabitý. Tři dny, tři streamy a mezi tématy téměř vše, na co si vzpomenete.  

Pořadatelé letošního ročníku LibreOffice Conference v italském Miláně zveřejnili program konference. A lze bez nadsázky říci, že bude skutečně nabitý. Hlavní konferenční dny jsou tři (předchází jim ještě komunitní den, kdy proběhnou zasedání výborů) a v každém z nich čekají na účastníky tři paralelní streamy.

Mezi zajímavá témata budou patřit například LibreOffice ve státní správě a velkých firmách (včetně různých případových studií), certifikace, kancelář v mobilním prostředí, interoperabilita, týmová spolupráce nad stejným dokumentem, obchodní modely LibreOffice a mnoho dalšího. Přednášet budou například Michael Meeks, Italo Vignoli, Charles Schulz, Michele Ras nebo Miloš Šrámek.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz