Prohlížeč souborů OpenOffice.org a OpenDocument

Sháníte jednoduchý prohlížeč dokumentů ve formátu OpenOffice.org nebo OpenDocument? Pak by vás mohl zajímat program Visioo-Writer . Prozatím umožňuje jen prohlížení textových dokumentů (.sxw a .odt), ale doufejme, že další typy přibudou. Program funguje ve Windows a Linuxu.  

Sháníte jednoduchý prohlížeč dokumentů ve formátu OpenOffice.org nebo OpenDocument? Pak by vás mohl zajímat program Visioo-Writer. Prozatím umožňuje jen prohlížení textových dokumentů (.sxw a .odt), ale doufejme, že další typy přibudou. Program funguje ve Windows a Linuxu.

Komentáře

user avatar Anonymní
Odpovědět
Jinak už taky existuje
15. 01. 2006, 11:40:47
Jinak už taky existuje editor pro smartphone telefony symbian UQI- quickoffice premium 3.
user avatar Anonymní
Odpovědět
CZ Lokalizace
17. 01. 2006, 20:25:20
Pripravuje se v ramci tohoto lokalizacniho projektu nejaka vypomoc s prekladem prohlizece do cestiny ? ... http://visioo-writer.tuxfamily.org/wikini/wakka.php?wiki=I18N
user avatar Christof
Odpovědět
tam celkem neni co
18. 01. 2006, 23:50:35
tam celkem neni co prekladat, ale mozna casem ano
user avatar GeBu
Odpovědět
Salamander
17. 01. 2006, 22:25:20
Nevíte o nějakém prohlížeči pod licencí, která umožňuje použití v komerčních softech?
http://forum.altap.cz/viewtopic.php?t=142
user avatar Anonymní
Odpovědět
dotaz
24. 01. 2006, 13:21:20
Z Vašeho příspěvku předpokládám dobrou znalost práce s OO 2,proto se na Vás obracím s tímto dotazem: u 602PC Suite je možné nechat písemný dokument pomocí programu Speech tento přečíst do mluveného slova.Je taková možnost obdobně provést i s Open Office 2?Pokud ano jakým způsobem to provést,nebo na koho se s touto zaležitostí obrátit.S PC nemám dosud mnoho zkušeností tak bych rád kdyby mě někdo pomohl.Předem děkuji.Rudolf

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz