Prohlížeč souborů OpenOffice.org a OpenDocument

Sháníte jednoduchý prohlížeč dokumentů ve formátu OpenOffice.org nebo OpenDocument? Pak by vás mohl zajímat program Visioo-Writer . Prozatím umožňuje jen prohlížení textových dokumentů (.sxw a .odt), ale doufejme, že další typy přibudou. Program funguje ve Windows a Linuxu.  

Sháníte jednoduchý prohlížeč dokumentů ve formátu OpenOffice.org nebo OpenDocument? Pak by vás mohl zajímat program Visioo-Writer. Prozatím umožňuje jen prohlížení textových dokumentů (.sxw a .odt), ale doufejme, že další typy přibudou. Program funguje ve Windows a Linuxu.

Komentáře

user avatar Anonymní
Odpovědět
Jinak už taky existuje
15. 01. 2006, 11:40:47
Jinak už taky existuje editor pro smartphone telefony symbian UQI- quickoffice premium 3.
user avatar Anonymní
Odpovědět
CZ Lokalizace
17. 01. 2006, 20:25:20
Pripravuje se v ramci tohoto lokalizacniho projektu nejaka vypomoc s prekladem prohlizece do cestiny ? ... http://visioo-writer.tuxfamily.org/wikini/wakka.php?wiki=I18N
user avatar Christof
Odpovědět
tam celkem neni co
18. 01. 2006, 23:50:35
tam celkem neni co prekladat, ale mozna casem ano
user avatar GeBu
Odpovědět
Salamander
17. 01. 2006, 22:25:20
Nevíte o nějakém prohlížeči pod licencí, která umožňuje použití v komerčních softech?
http://forum.altap.cz/viewtopic.php?t=142
user avatar Anonymní
Odpovědět
dotaz
24. 01. 2006, 13:21:20
Z Vašeho příspěvku předpokládám dobrou znalost práce s OO 2,proto se na Vás obracím s tímto dotazem: u 602PC Suite je možné nechat písemný dokument pomocí programu Speech tento přečíst do mluveného slova.Je taková možnost obdobně provést i s Open Office 2?Pokud ano jakým způsobem to provést,nebo na koho se s touto zaležitostí obrátit.S PC nemám dosud mnoho zkušeností tak bych rád kdyby mě někdo pomohl.Předem děkuji.Rudolf

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
EDU Trainings
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

IPv4 zastarává, i tak si však zaslouží kvalitní zabezpečení

Znáte souvislost mezi doménami a typickými IP adresami? Není od věci si uvědomit, že zatímco domény jsou určeny pro zjednodušení hledání webové stránky na internetu, IP adresy slouží primárně pro výpočetní techniku, konkrétně pro přesné vyhledání konkrétního serveru nebo počítače.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné
 
 
woo jaw demo hz