Redakce portálu OpenOffice.cz přeje svým čtenářům hodně splněných přání v nadcházejícím roce

Blíží se konec roku a to je důvod pro bilancování toho uplynulého. Při té příležitosti chceme vám, svým čtenářům, poděkovat za přízeň a přejeme všem hodně splněných přání v dalším roce.  

 

Oslava

Věříme tomu, že další rok bude úspěšnější, než ten předchozí. Chceme poděkovat vám, naším příznivcům za to, že tu jste, a že odpovídáte na otázky začínajících uživatelů např. ve fóru. Také odměňujete autory článků svým hlasováním pod jejich návody na používání té nebo oné funkce.

V nadcházejícím roce chceme být, jako portál, ještě lepší a přiblížit se svými články, návody, doporučeními a tipy vám, uživatelům kancelářského balíku OpenOffice.org. Snad se nám to podaří.

Na závěr? Díky všem! Za přízeň, za pomoc v diskuzích pod jednotlivými články, ve fóru a za vaše fandění pro OpenOffice.org.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz