Šablony pro kalendáře 2014

Kalendář Na serveru officetemplate.net se objevily šablony pro různé kalendáře na rok 2014. Některé jsou přímo pro AOO/LO, lze ale použít i šablony určené pro Microsoft Office.  

Server officetemplate.net je zaměřen na šablony pro kancelářské balíky. Nyní se tam objevily kalendářové šablony pro rok 2014. Některé jsou určeny přímo pro Apache OpenOffice a LibreOffice. V těchto balících ale lze použít i šablony určené pro Microsoft Office, kterých je většina.

Šablony jsou v angličtině, úprava pro češtinu je ale snadná. Pozor na to, že některé z kalendářů (je jich ovšem menšina) mají týden začínající nedělí!

Používáte ještě stále Microsoft Office 2003 a chcete přejít na něco novějšího? Přečtěte si, jak na to!

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz