Šablony pro kalendáře 2014

Kalendář Na serveru officetemplate.net se objevily šablony pro různé kalendáře na rok 2014. Některé jsou přímo pro AOO/LO, lze ale použít i šablony určené pro Microsoft Office.  

Server officetemplate.net je zaměřen na šablony pro kancelářské balíky. Nyní se tam objevily kalendářové šablony pro rok 2014. Některé jsou určeny přímo pro Apache OpenOffice a LibreOffice. V těchto balících ale lze použít i šablony určené pro Microsoft Office, kterých je většina.

Šablony jsou v angličtině, úprava pro češtinu je ale snadná. Pozor na to, že některé z kalendářů (je jich ovšem menšina) mají týden začínající nedělí!

Používáte ještě stále Microsoft Office 2003 a chcete přejít na něco novějšího? Přečtěte si, jak na to!

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz