Seriál o programování maker

Na serveru inet.sk vyšla další část seriálu o programování maker, tentokrát s makrem pro vkládání nezalomitelných mezer přímo během psaní.  

Na serveru inet.sk vyšla další část seriálu o programování maker, tentokrát s makrem pro vkládání nezalomitelných mezer přímo během psaní. Upozornil Július Pastierik.

Komentáře

user avatar Anonymní
Odpovědět
Zajímavé ale
4. 07. 2006, 22:17:38
Nemohl by někdo tohle popisované makro zpracovat do podoby jako je třeba "vlnka", aby si ho mohli i lidé jako já, kteří nehodlají v OOo programovat makra ztáhnout a používat?
user avatar j-pastierik
Odpovědět
V PDF súbore je ako
6. 07. 2006, 16:30:30
V PDF súbore je ako príloha ODT súbor, odkiaľ to stačí skopírovať a to vrátane definície dialógového okna. Niečo si musíte nastaviť sám - o tom píšem práve v poslednom článku. Inak sa budú ešte meniť aj ostatné makrá pre úpravu textov (s tým začnem asi pokračovanie seriálu v septembri), takže mám predstavu, že by to nakoniec mohlo automaticky robiť počas písania viacej vecí - ale nechcem predbiehať. Takže aj Vám si stačí makrá iba stiahnuť a používať, aj keď s medzikrokom - kopírovaním ich zdrojového textu.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz