Tisk adresních štítků krok za krokem

Pošta Příručka wikiHow přináší podrobný návod, jak si v Apache OpenOffice vytisknout adresní štítky na obálky nebo balíky.  

wikiHow je příručka typu wiki, tedy vytvářená otevřenou spoluprací různých autorů. Veškeré texty jsou šířitelné pod licencí Creative Commons (CC BY-NC-SA). Jedním ze zde obsažených návodů je i ten, pomocí kterého si můžete snadno a rychle v Apache OpenOffice (a obdobně i v LibreOffice) vytisknout adresní štítky na obálky nebo balíky.

Návod má podobu „krok za krokem“, kdy je u každého kroku podrobně rozepsáno (anglicky), co se má přesně udělat. V relevantních případech je u daného kroku také obrázek příslušné části uživatelského rozhraní.

Podobný návod (tehdy pro OpenOffice.org 3.3) pro tisk štítků sepsal před časem také Peter Gažo.

(Jako ve škole) Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Komentáře

user avatar Petr Valach
Odpovědět
Tisk adresních štítků krok za krokem
27. 10. 2013, 17:34:01
To je super, že se toho někdo ujal... Ale openoffice.cz nezůstává pozadu! Čtěte článek kolegy Gaža: http://www.openoffice.cz/navody/tlacenie-stitkov-a-obalok-v-libreoffice-3-3-dalsie-moznosti
user avatar Lukáš Jelínek
Odpovědět
Re:Tisk adresních štítků krok za krokem
27. 10. 2013, 18:06:48
Díky za upozornění, přidal jsem to přímo do textu.

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 

Public Relations

Seznamte se s českou doménou

Máte vlastní doménu nebo se chystáte ji zaregistrovat? Myslíte také na její důkladné a profesionální zabezpečení? Spojte se s profesionály.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz