Vítězný splashscreen pro OOo 2.0 vyhlášen

Neoficiální zprávy se potvrdily a vítězný splashscreen, který tak budete vídat v OpenOffice.org 2.0, je již vyhlášen také oficiálně.  

Prohlédnout si ho můžete v rozhovoru s autorem (kterým je Brendan Whelan).

Komentáře

user avatar Anonymous
Odpovědět
Plagiát..
25. 02. 2005, 10:15:29
Už si někdo všimnul že na www.abclinuxu.cz vyšla zprávička která odkazuje na stránku, co srovnává "vítězné" logo s logem Acrobat Readru 6.0 od Adobe?
user avatar Christof
Odpovědět
http://www.openoffice.cz/node
25. 02. 2005, 11:57:38
http://www.openoffice.cz/node/view/655

I kdyz to neni tak uplne jasne. Rozhodne to vypada, ze vedeni marketing projektu splashscreen menit nehodla
user avatar dejf
Odpovědět
Jmenoval jsi zlo
11. 03. 2005, 18:50:12
Kazdy OS projekt, ktery zacal marit cas marketingem se do dvou let slozil do zcela nepouzitelne podoby.
Je mi jadno jaky ma ktery soft spashscreen, dokud jde vypnout hned pri jeho prvnim zobrazeni trvale, jinak me zajima velikost a ten oo.o je moc velky zabira spoustu mista (tedy prekazi, proc mam cekat minutu s polovinou obrazovky prekrytou nakym divny obdelnikem jenom za to, ze jsem chtel otevrit dokument z wordu? Ja ho nevyrobil ale potrebuju si ho precist) a stejne jako spousta dalsich jinde zminenych malickosti kazi uz tak dost spatny dojem z oo.org
user avatar Pavel
Odpovědět
Špatný dojem z OO ??
14. 03. 2005, 14:52:18
No máš samozřejmě právo na svůj názor, ale ja s tebou nesouhlasím. Pracuji s verzí 1.1.4 , a docela se těším na "dvojku". S 1.1.4 jsem byl víc jak spokojen, snad jen že mi chyběla databáze, která by četla i tu "majkrosoftí acesárnu", kterou fuckt nemám rád. To by ve verzi 2.0.0 mělo být již řešeno (kámoš testoval nějaku vývojovou verzi 1.9.77 a říkal, že databáze byla v pohodě, ale na MySQL, kterou zezásady aplikuje všude to nemá (No jo no, na to není co říci, ale kdo SQL-ko fakt ovládá? ja takových lidí moc neznám.)

Můj šéf po mě chce dokumenty v Mirosoft Office XP (které používá).
Já mu všechno z OO.org 1.1.4 bez jakýchkoli potíží vyexportoval a nenašel jsem problém, navíc mi prostředí ofisáckýho balíku OO příjde téměř stejné a tam kde jsou odlišnosti, tam je to jak kdy, někdy bych byl raději pro varianu MO, někdy pro variantu OO, ale co naděláte ... ;o)
user avatar dejf
Odpovědět
Ja o voze, ty o koze
22. 03. 2005, 12:56:14
Komentar byl predevsim o splashscreenu a ten nekomentujes, takze zjevne souhlasis s tim ze:
- Splashscreen musi jit vypnout hned jak se poprve obevi a to tak ze natrvalo
- Splashscreen nesmi prekryvat natvrdo jakykoliv kousek obrazovky, zejmena pak, kdyz muze oo nabihat az 4 minuty (P1 120/64 ram, tedy vec na ktere M$o bezi celkem v poho) behem kterych, by uzivatel rad pracoval na necem jinem.

To ze ti nevadi zbytek je tva vec, ale svym komentarem zjevne souhlasis s vyse uvedenym. Bylo by dobre to ale v reakci jasne zminit, protoze to este zjevne nikdo z tvurcu nevzal v uvahu...
user avatar martinkozak
Odpovědět
Re: Ja o voze, ty o koze
29. 03. 2005, 18:31:15

Dobrý večer,

Pavel do svého příspěvku jasně uvedl, že s Vámi neosouhlasí. Zvážte prosím, zda Vaše názory podobnými příspěvky reprezentujete, nebo vnucujete.

--

Zdraví
Martin Kozák

user avatar dejf
Odpovědět
Cteni
16. 06. 2005, 18:27:25
No jde o to v cem se mnou souhlasi a nesouhlasi. On nesouhlasi se spoustou veci, ale k tomu co jsem napsal o splashscreenu se nevyjardil, takze stoji za to cist vety v celku.
user avatar
Odpovědět
Re: Cteni
17. 06. 2005, 16:25:32

Dobré odpoledne,

nechtěl jsem citovat, ale přesto budu muset. Napsal jste: "Komentar byl predevsim o splashscreenu a ten nekomentujes, takze zjevne souhlasis s tim ze..." atd. Autimaticky tím předpokládáte, že autor příspěvku s neuvedeným souhlasí. On přitom předtím jasně uvedl: "No máš samozřejmě právo na svůj názor, ale ja s tebou nesouhlasím." Kontext neuváděl.

Opravdu stojí za to číst věty v celku...

--

Zdraví
Martin Kozák

user avatar Celestýn
Odpovědět
Splash screen
25. 02. 2005, 13:33:39
Ať to je plagiát či není, tento splash screen je rozhodně pěkný.
Mimochodem, to srovnání je na adrese http://ooo.nicubunu.ro/plagiarism

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz