Všechny linuxové produkty na jednom místě

QCM oznamuje přechod elektronického obchodu shop.qcm.cz do plného provozu.  

Shop.qcm.cz je místo, kde naleznete kompletní nabídku komerčních linuxových distribucí jako Mandrakelinux, SUSE a RedHat. Mimo standardních linuxových distribucí zde naleznete také aplikace určené pro Linux a s Linuxem spolupracující - například produkty Toltec či VMware. Nabídku doplňují antivirové programy pro linuxové servery - a to z dílen společností Kaspersky Anti-Virus a Grisoft Anti Virus. Návštěvníci zde najdou také širokou nabídku literatury o Linuxu a OpenOffice.org. Linuxové příznivce také potěší nabídka reklamních předmětů s linuxovou tématikou.

Naším cílem je vytvořit elektronický obchod, kde uživatelé linuxu najdou všechen potřebný software na jednom místě a kde si ho mohou pohodlně zakoupit za české koruny. Nabídka bude postupně doplňována a rozšiřována.

Pro příznivce Mandrakelinuxu nabízíme v dubnu 15% slevu na produktu Corporate server 3.0 a Corporate desktop 3.0. Současně také platí zvýhodněná nabídka knih recenzovaných v časopise LinuxEXPRES, a možnost nákupu knihy Používáme Mandrakelinux 10.1 včetně CD či DVD nosičů již od 350,- Kč včetně DPH.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 
 
 
woo jaw demo hz