Všechny linuxové produkty na jednom místě

QCM oznamuje přechod elektronického obchodu shop.qcm.cz do plného provozu.  

Shop.qcm.cz je místo, kde naleznete kompletní nabídku komerčních linuxových distribucí jako Mandrakelinux, SUSE a RedHat. Mimo standardních linuxových distribucí zde naleznete také aplikace určené pro Linux a s Linuxem spolupracující - například produkty Toltec či VMware. Nabídku doplňují antivirové programy pro linuxové servery - a to z dílen společností Kaspersky Anti-Virus a Grisoft Anti Virus. Návštěvníci zde najdou také širokou nabídku literatury o Linuxu a OpenOffice.org. Linuxové příznivce také potěší nabídka reklamních předmětů s linuxovou tématikou.

Naším cílem je vytvořit elektronický obchod, kde uživatelé linuxu najdou všechen potřebný software na jednom místě a kde si ho mohou pohodlně zakoupit za české koruny. Nabídka bude postupně doplňována a rozšiřována.

Pro příznivce Mandrakelinuxu nabízíme v dubnu 15% slevu na produktu Corporate server 3.0 a Corporate desktop 3.0. Současně také platí zvýhodněná nabídka knih recenzovaných v časopise LinuxEXPRES, a možnost nákupu knihy Používáme Mandrakelinux 10.1 včetně CD či DVD nosičů již od 350,- Kč včetně DPH.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz