Vydána verze LibreOffice 6.1.1

lo60icon.png Nadace The Document Foundation oznamuje vydání opravné verze LibreOffice 6.1.1.  

Na svět přichází nová verze LibreOffice 6.1.1. Obsahuje opravy více než 120 chyb v porovnání s předchozí 6.1, vydanou 8. srpna 2018. Obě verze patří do řady Fresh pro uživatele, které zajímají nové funkce v balíku. LibreOffice 6.1.1 můžete stahovat z národní stránky LibreOffice.

Nová verze LibreOffice 6.1 se setkala s velkým ohlasem. Hned v prvním týdnu se ze stránky libreoffice.org provedlo přes 370.000 stažení (nejen LibreOffice 6.1), stránku navštívilo přes 270.000 návštěvníků. Téměř 200.000 čtenářů navštívilo blog LibreOffice. Přes 18.000 lidí zhlédlo video s novinkami v LibreOffice 6.1. Přes 21.000 lidí zobrazilo tweet o vydání LibreOffice. Přes 32.000 lidí navštívilo stránku Ask us Anything.

Naši čtenáři se mohou s novinkami ve verzi LibreOffice 6.1 seznámit v článcích LibreOffice 6.1 – Obecné změny a Writer a LibreOffice 6.1 – Calc, Base a uživatelské změny. (Třetí díl, věnovaný online verzi LibreOffice, bude vydán v nejbližší době.)

Připomínáme, že ve dnech 25. až 28. srpna se koná mezinárodní konference LibreOffice v albánské Tiraně. Aktuálně je přihlášeno přes sto účastníků.

Banner konference LibreOffice 2018 Banner konference LibreOffice 2018

konference2016.jpg Snímek ze setkání LibreOffice2016, na němž jsme byli i my

Důkladnější shrnutí srpnových aktivit kolem LibreOffice uvidíte v dalším přehledu aktualit.

Teď už víte, proč LibreOffice patří mezi nejdynamičtější open-source projekty na světě.

(Jako ve škole) Průměr: 1.33 | Hodnotilo: 3
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Petr Valach

Petr Valach

Redaktor & editor OpenOffice.cz a LinuxEXPRES.cz. Správce twitterových účtů těchto redakcí. Člen nadace The Document Foundation.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz