Začínají volby do správní rady TDF

LibreOffice Volební proces The Document Foundation dospěl k vlastním volbám do správní rady. Volí se od 10. do 17. prosince.  

Jak jsme informovali před časem, končí dvouleté období první správní rady The Document Foundation (TDF) a bude se volit rada nová. Celý proces začal nominací kandidátů, která skončila 2. prosince. Nyní jsou na řadě vlastní volby, které budou probíhat od 10. do 17. prosince; volí se elektronicky.

Do voleb bylo nominováno celkem 13 kandidátů. Volí se 7 členů a až 3 náhradníci. Mezi kandidáty jsou jak někteří současní členové správní rady, například Thorsten Behrens nebo Michael Meeks, tak i noví kandidáti, kupříkladu Jan Holešovský nebo Eliane Domingos de Sousa.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.

 
 
 
woo jaw demo hz