Stáhněte si desátý openMagazin, nově má své vlastní ISSN

openmagazin_perex.png Již desáté vydání elektronického magazínu openMagazin připravila ve spolupráci s partnery obecně prospěšná společnost Liberix. Volně dostupný magazín je určen do kanceláří, škol, firem nebo domácností, kam přináší nové informace, návody a recenze z oblasti volně dostupného softwaru.  

Desáté vydání je stejně jako předchozí vydání k dispozici zcela zdarma ke stažení na adrese www.openmagazin.cz. PDF soubor obsahuje bezmála 90 stran návodů, recenzí, případových studií a novinek z oblasti tzv. volně dostupného softwaru. Tímto softwarem lze s minimálními náklady vybavit kancelář či domácnost a vyřešit také problém legálnosti programového vybavení a zároveň ušetřit. Nejoblíbenějšími programy z této oblasti jsou Mozilla Firefox nebo kancelářský balík OpenOffice.org.

Stáhněte si openMagazin 10/2009 (PDF 15,3 MB) a vyplňte prosím dotazník – chceme vědět, co bychom měli vylepšit a potřebujeme znát názor čtenářů.

Elektronický časopis openMagazin nedávno získal mezinárodní kód ISSN, což jej posunuje mezi kvalitního elektronická média. Magazín je společným dílem téměř desítky českých a slovenských portálů, které se spojily, aby nabídly svým čtenářům to nejlepší. PDF dokument připravuje Liberix, o.p.s. V desátém vydání se připojuje portál Openmoko.cz, magazín má bezmála 90 stran a obsahuje mimojiné např. recenze Ubuntu 9.10, Mandriva Linuxu 2010, Touchbooku nebo prohlížeče Chromium. Obrovské množství nejlepších informací a zcela zdarma.

Obsah magazínu 10/2009

AbcLinuxu.cz

LinuxEXPRES.cz

MandrivaLinux.cz

Mozilla.cz

Openmoko.cz

OpenOffice.cz

Penguin.cz

Posterus.sk

Root.cz

Související

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
redakce OpenOffice.cz

redakce OpenOffice.cz

redaktoři OpenOffice.cz

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz