Datum a čas

doplnek.png Vkládá aktuální datum a čas ve Writeru i Calcu v různých formátech.  

Panel nástrojov „JP Vloženie dátumu a času“

Vkládá aktuální datum nebo čas v různých formátech na jeden klik. Výhodou vložení v Calcu je, že je s takto vloženým datumem možné počítat a nemusíte ho přeformátovávat. Při vložení datumu s měsícem psaným slovem je automaticky lokalizován podle jazyka nastaveného v dokumentu nebo v buňce. Můžete si přidávat i vlastní formát data a času.

Jazyk: česky, slovensky, anglicky

stahnout.png

Náš článek:

Nápověda pro doplňky

Nápověda k tématu

  • Doplňky, které přidávají nové funkce, se stahují jako soubor s příponou .oxt. Některé prohlížeče ale tuto příponu změní na .zip. To je špatně - přejmenujte ji zpět na .oxt a doplněk nainstalujte: Jak nainstalovat doplňky oxt
(Jako ve škole) Průměr: 2.50 | Hodnotilo: 2
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz