Oprava hypertextových odkazů

doplnek.png Vloží, opraví nebo vymaže hypertextové odkazy v dokumentu.  

Panel nástrojov „JP oprava hypertextových odkazov“

Rozšíření vloží hypertextový odkaz na označený text. Zkontroluje a opraví vložené odkazy a smaže případné mezery na jejich začátku a konci v celém dokumentu. Vymaže hypertextové odkazy v označeném textu se zachováním formátování.

Jazyk: česky, slovensky, anglicky

stahnout.png

Náš článek:

 

Nápověda pro doplňky

Nápověda k tématu

  • Doplňky, které přidávají nové funkce, se stahují jako soubor s příponou .oxt. Některé prohlížeče ale tuto příponu změní na .zip. To je špatně - přejmenujte ji zpět na .oxt a doplněk nainstalujte: Jak nainstalovat doplňky oxt
(Jako ve škole)
 

Komentáře

user avatar Filip Keller
Odpovědět
Oprava hypertextových odkazů
15. 02. 2012, 08:03:34
Zdravím,
vypadalo lákavě.
Přidal jsem pomocí správce rozšíření a nic.
Při výběru linku se nikde nezobrazí panel JP...

Díky za radu.

Funguje pro writer i pro calc?

Filip Keller
user avatar j-pastierik
Odpovědět
Re:Oprava hypertextových odkazů
15. 02. 2012, 09:55:21
Funguje vo Writer, panel nástrojov by ste po inštalácii mali mať zobrazený, viac v návode k tomuto rozšíreniu (odkaz naň je pod tlačidlom "Stáhnout": http://www.openoffice.cz/doplnky/rozsirenie-pre-pracu-s-hypertextovymi-odkazmi

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 

Public Relations

SOS Security Week - interaktivní webináře

SophosOblíbený Security SOS Week je zpátky! … na přelomu června a července proběhne další ze série Security SOS Week, která vám pomůže zjistit, jak efektivně ochráníte vaši IT infrastrukturu před hackery a že malware je zpět v plné síle a i bezpečnost vašeho soukromí má dvě strany jako mince.

Pokračování ...


IT Systems - předplatné

Public Relations

Jak si zabezpečit servery?

DNSSECPokud chce moderní člověk plně využívat to, co mu virtuální svět internetu nabízí, musí se stále více orientovat na bezpečnost. Musí činit kroky, jež ho ochrání před riziky, jež se právě na této síti skrývají a dnes a denně uživatele ohrožují.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz