Výber správ zo sveta OpenOffice.org za 18. a 19. týždeň 2012

OO.png Prehľad článkov o OpenOffice.org, LibreOffice... od 28.4.2012 do 11.5.2012.  

Jak vytvořit kvalitní textový dokument, za který se nebudete stydět

Máte rádi pěkně uspořádané a přehledné dokumenty? Písmo, stránka, odstavec atd. mají své vlastnosti, které bychom všichni měli při psaní dokumentu respektovat, chceme-li ho mít kvalitní. Jak na to, prozradí příručka Práce s textem, na kterou upozornil pan Jiří Machač (původním autorem je pan Pavel Roubal). (openoffice.cz, 30.4.2012)

Maďarská vláda sponzoruje vývoj nástrojů ODF

Maďarsko investuje do vylepšení aplikací, které používají Open Document Format (ODF). Cílem je zajistit kvalitní nástroje ODF, např. vylepšit spolupráci na dokumentech a v neposlední řadě zkvalitnit nástroje pro mobilní počítačová zařízení. (openoffice.cz, 3.5.2012)

LibreOffice a Apache OpenOffice: V čem se liší

Dnes vyšel kancelářský balík Apache OpenOffice, který nastupuje na pozici dřívějšího OpenOffice.org. Byla změněna licence a provedeny – z mého pohledu – nezbytné a zatím kosmetické změny. Srovnal jsem si oba balíky zatím aspoň vizuálně. (e-ott.info, 8.5.2012)

LibreOffice 3.5.3 přichází s opravami

The Document Foundation oznámila dostupnost LibreOffice 3.5.3, jedná se o třetí servisní verzi pro LibreOffice 3.5.x svobodného kancelářského balíku. (linux.website21.cz, 8.5.2012)

OpenOffice.org 3.4 vychází pod názvem Apache OpenOffice

OpenOffice.org pokračuje pod patronátem Apache Software Foundation a upraveným názvem Apache OpenOffice. Právě vydaná verze 3.4 obsahuje množství technických úprav a je dokladem, že vývoj softwaru pokračuje. (openoffice.cz, siit.webnoviny.sk, maxiorel.cz, ... 8.5.2012 – 9.5.2012)

Článok vyšiel za podpory Liberix, o.p.s..

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Dell - Latitude
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

Jak uvést elektronický podpis do života

podpisÚplně správně bychom měli mluvit o biometrickém elektronickém podpisu. Biometrická data jsou totiž důležitým předpokladem pro případné ověření podpisu v případě, že to bude nutné.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz