Výber správ zo sveta OpenOffice za 22. a 23. týždeň 2012

OO.png Prehľad článkov o Apache OpenOffice, LibreOffice… od 26.5.2012 do 8.6.2012.  

Jak vytvořit seznam použité literatury

Seznam použité literatury můžete vytvořit dvěma způsoby. Jak na to, uvidíte v následujícím videu. (openoffice.cz, 30.5.2012)

LibreOffice 3.5.4 je rychlejší a lepší díky spolupráci s komunitou

The Document Foundation vydala další verzi svobodného kancelářského balíku LibreOffice. Tvrdí, že je v určitých případech o 100 % rychlejší než předchozí verze, a to díky spolupráci s komunitou uživatelů, kteří se na vylepšování také podílejí. (openoffice.cz, 30.5.2012)

LibreOffice 3.5.4 také jako verze na USB disk (portable)

Nedávno vydanou verzi je nyní možné spouštět přímo z USB disku bez nutnosti instalace (portable). (openoffice.cz, 4.6.2012)

Srovnání nejvyužívanějších kancelářských balíků. Který je lepší a co nabízí?

Kancelářský software je pro mnohé z nás každodenním chlebem. Pomáhá nám při tvorbě firemních dokumentů, prezentací, tabulek a všelijakých dalších výstupů. Jaké jsou na trhu možnosti, kolik stojí, jaký mají dopad na využití operační paměti a jak vypadá uživatelské prostředí hlavních představitelů? (cdr.cz, 8.6.2012)

Článok vyšiel za podpory Liberix, o. p. s.

(Jako ve škole)
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz