Výber správ zo sveta OpenOffice za 30. a 31. týždeň 2012

OO.png Prehľad článkov o Apache OpenOffice, LibreOffice… od 21.7.2012 do 3.8.2012.  

Vkládání vzorců v OpenOffice.org přímým psaním kódu

Nechce se vám číst sáhodlouhé články? Máte raději video s vyřešením daného problému? Např. jak se vkládají vzorce v OpenOffice.org přímým psaním kódu. Právě takové nám poskytl pan Martin Vancl. (openoffice.cz, 23.7.2012)

Sdílené dokumenty v Google Docs

Pro uživatele LibreOffice, kteří chtějí mít dokumenty sdílené i v Google Docs, může být přínosný krátký návod na propojení Google Doc s LO. O propojení se stará plugin pro LibreOffice. (linuxsoft.cz, 23.7.2012)

Naučte se 3 triky, jak ovládnout lišty s ikonami v LibreOffice

Nástrojové lišty nejsou od toho, aby vám zabíraly místo na obrazovce. Zkroťte je, upravte a vytvarujte podle svého gusta, poradí vám newsletter z 18. července 2012. (openoffice.cz, 26.7.2012)

Vytvoření, otevření a uložení dokumentu pomocí maker

Ukážeme si, jakým způsobem můžete pomocí maker pracovat s dokumenty. Dostaneme se také k tisku dokumentů nebo jejich vybrané části. Možností v tomto směru je mnoho, ne všechny využijete a ne všechny si zde popíšeme, protože k tomu je přístupná oficiální dokumentace (v angličtině). Budeme se věnovat těm nejčastějším a snad přijdeme i na pár triků, kterými si můžete ulehčit práci. (openoffice.cz, 30.7.2012)

LibreOffice 3.6 v novém kabátě (1) – vzhled a chyby

Do nového školního roku s novým LibreOffice… Tak by mohlo vypadat heslo žáků, učitelů i ostatních uživatelů kancelářského programu LibreOffice. Na přelomu července a srpna bude zveřejněna nová verze tohoto programu, která uživatele potěší celou řadou novinek a vylepšení; v některých případech dlouho očekávaných, ale v jiných překvapivých. (openoffice.cz, 2.8.2012)

Článok vyšiel za podpory Liberix, o. p. s.

(Jako ve škole) Průměr: 1.00 | Hodnotilo: 1
 

Přidat názor

 

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích najdete v nápovědě. Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu.

 
Július Pastierik

Július Pastierik

 

Public Relations

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?

Využíváte plně potenciál M365 a Microsoft Vivu?Představte si, že Microsoft 365 je nejen soupravou nástrojů, ale skutečným prostředkem pro transformaci vašeho podnikání. Jednou ze společností, která vás na této cestě jako obchodní partner může podpořit, je Crayon Czech Republic and Slovakia.

Pokračování ...


 
 
woo jaw demo hz